РЕКОМЕНДАЦІЇ

Ви придбали рефрижераторний контейнер, встановили його на місце. Встановлюючи контейнер потрібно враховувати наступні правила.

Перше - спиратися холодильний контейнер повинен тільки на кутові фітинги, установка проміжних опор по центру контейнера не рекомендується, так як силова ферма контейнера має максимальну міцність при невеликому 6-12 мм провисанні центральній частині контейнера і навпаки, при випиранні центральної частини вгору, контейнер може отримати пошкодження. Особливо часто це буває взимку, коли при замерзанні землі центральна опора холодильного контейнера пошкоджує бічні стінки контейнера.

Друге - дверний отвір контейнера повинен бути горизонтальним для правильного і легкого відкриття або закриття дверей, це можна перевірити або будівельним рівнем, або при закритих дверях за рівнем ущільнювальних гумок - вони повинні бути на одній лінії.

Третє - поздовжній рівень може злегка відрізнятися від горизонталі на 2-3 градуси. При санітарній обробці і митті контейнера вода може зливатися в дренажні отвори, розташовані в усіх чотирьох кутах підлоги вантажного відсіку контейнера.

Четверте - підключення холодильного контейнера до мережі 380В / 50 Гц повинно проводитися з виконанням елементарних правил. Для цього необхідно заздалегідь приготувати Автоматичний вимикач (25 А, 380 В, 3 ф.). встановлений у вологонепроникний корпус зі ступенем захисту не менше 1Р44 і підключений до вашої мережі 380В., ЗФ., 50Гц. Хоча контейнер має власний кабель довжиною від 12 до 18 м та автоматичний вимикач, який рекомендується розміщувати в місці, захищеному від води та опадів в безпосередній близькості від установки контейнера, так щоб у разі загрози або небезпеки ураження електричним струмом можна було своєчасно відключити подавану енергію. Кабель живлення контейнера має чотири дроти, три з яких (кольорові) підключаються до автоматичного вимикача 380В, а четвертий має жовто-зелене маркування (корпус контейнера) повинен бути підключений до клеми заземлення. Автоматичний вимикач повинен бути трифазним, розрахованим на номінальний струм 25 Ампер. Категорично забороняється використання трьох однофазних вимикачів або плавких вставок. Фазировка підключення до автомата трьох дротів не має значення, так як автоматика холодильної установки має власну систему фазировки.

Рекомендації по експлуатації холодильного контейнера

Включення - виключення контейнера виконується  вимикачем  ST (START-STOP), розташованим на лицьовій панелі блоку управління. При тривалому відкритті дверей на завантаження-розвантаження доцільно вимикати контейнер, або запускати процес примусового танення,  як вказано в інструкції з експлуатації. При частому відкриванні дверей (наприклад, для відпуску товару), після останнього відкриття дверей рекомендується включати режим ручного танення  для того що б весь нічний період контейнер працював з чистим, а не з покритим сніговою шубою, випарником, це робиться  для максимально  ефективної  роботи обладнання. У разі виникнення проблем зв'яжіться з нами і ми Вам обов'язково допоможемо.